Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Mimořádné opatření MZ platné od 25. 2. 2021

Mimořádné opatření MZ platné od 25. 2. 2021

Vážení rodiče, s platností od 25. 2. 2021 je mimořádným opatřením MZ zakázán vstup do vnitřních prostor základní školy, mateřské školy i školní jídelny bez ochranných prostředků dýchacích cest - respirátoru FFP2 nebo KN95 nebo 2 přes sebe přeložených zdravotnických roušek. Žáci základní školy musí mít ve škole jednu zdravotnickou roušku (NE látkovou) nebo respirátor. Děti v mateřské škole a děti se zdravotním postižením v základní škole mít ochranu dýchacích cest nemusí (vztahuje se na ně výjimka z nařízení MZ).

Mimořádné opatření-nošení ochranných prostředků dýchacích cest s účinností od 25. 2. 2021 do odvolání.pdf