Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Pomůcky a potřeby pro školní rok 2021/2022

Pomůcky a potřeby pro školní rok 2021/2022

Jaké pomůcky bude vaše dítě potřebovat?

Žáci 1. ročníku:

• aktovku, pouzdro, cvičební úbor (tričko, tepláky nebo kraťasy, mikinu na ven, sportovní obuv na ven, cvičky nebo tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny), látkový pytlík na tělocvik, ručník. Všechny ostatní pomůcky dostávají děti od školy zdarma (výtvarné pomůcky, sešity, pracovní sešity, učebnice, veškeré vybavení pouzdra, školní boxy na sešity, skládací podložku.....), a to v hodnotě cca 2 000,- Kč.

Žáci 2. - 5. ročníku:

• aktovku,
  • vybavené pouzdro - tužka č.1, 2, 3, pero, pastelky - alespoň 6 základních barev, strouhátko, guma, kružítko, lepidlo tyčinku,
  • pravítko trojúhelník s ryskou a pravítko dlouhé (20 - 30 cm),
  • cvičební úbor (tričko, tepláky nebo kraťasy, mikinu na ven, sportovní obuv na ven, cvičky nebo tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny), látkový pytlík na tělocvik,
  • ručník

Pracovní sešity, sešity a výtvarné pomůcky zakoupíme dětem 2. - 5. ročníku hromadně, rodiče uhradí nejpozději v měsíci říjnu (rozpis vám bude poslán po dětech).